Razem wygrajmy książki dla naszej biblioteki!

Nasza Biblioteka bierze udział w ogólnopolskiej akcji “Przerwa na wspólne czytanie”. Akcja ma na celu zachęcanie dzieci do sięgnięcia po książkę i pogłębianie relacji rodziców i dzieci przez wspólne czytanie.

Do wygrania 20 zestawów po 250 książek i dwie wygodne pufy oraz 100 zestawów po 50 książek.

Głosować można codziennie do 31 października, a ogłoszenie wyników już 7 listopada!

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na stronie: http://www.wspolneczytanie.pl/biblioteki

Jak zagłosować na naszą bibliotekę

1. Wchodzimy na stronę www.wspolneczytanie.pl i klikamy przycisk logowanie/rejestracja
  2. Najpierw musimy zarejestrować konto. W tym celu wypełniamy pola po prawej stronie: adres mailowy i wymyślone przez siebie hasło oraz zaznaczamy trzy zgody, następnie klikamy pole zarejestruj się.
  3. Wchodzimy na swoją pocztę mailową, która podaliśmy przy rejestracji i klikamy na link aktywacyjny, który przyjdzie ze strony www.wspolneczytanie.pl (wiadomość może też trafić do folderu spam).
  4. Wracamy na stronę wspolneczytanie.pl i logujemy się.
  5. Wybieramy opcję „głosuj”(brązowe pole) i w wyszukiwarce wpisujemy „nisko”, po czym oddajemy swój głos J
  6. Codziennie można oddać jeden głos z jednego konta mailowego.
  7. Głosowanie trwa do końca października.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
Dziękujemy za każdy oddany głos.