O finansach w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „O finansach… w bibliotece”, skierowanym do osób powyżej pięćdziesiątego roku życia.

Odbędzie sie pięć spotkań, w czasie których uczestnicy kursu dowiedzą się m.in. jak racjonalnie gospodarować domowym budżetem i czy stopy procentowe mają na niego wpływ? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową czy polisę ubezpieczeniową? Nauczą się zakładania kont internetowych, dokonywania przelewów i robienia zakupów przez Internet.

Osoby zainteresowane kursem prosimy o zgłaszanie się osobiście do MBP w Nisku, (ul. Tysiącelcia 12a), lub telefonicznie 15 8412 100, wew. 21.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 30 kwietnia 2018.

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.