Dzień Głośnego Czytania z przedszkolakami

29 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji odwiedziły nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola DOMmisia.

Trzy grupy przedszkolaków wysłuchały różnych historyjek czytanych przez panie bibliotekarki. Jeżyki poznały historię rycerza Leosia, który nie chciał walczyć. Wolał… czytać. Myszki wysłuchały opowieści o niedźwiadku Oskarze, marzącym, by być prawdziwym strażakiem. Ostatnia grupa przedszkolaków, Misie, poznały opowieść o króliku, który uwielbiał gromadzić ogromne zapasy marchewek.

Spotkanie było bardzo sympatyczne, dzieci miały okazję pobuszować po bibliotecznych półkach i zapoznać się z różnymi książeczkami. Na zakończenie każdego spotkania przedszkolaki otrzymały słodki upominek.