“Książka czeka na przedszkolaka” – 9. edycja przeglądu

Nasza biblioteka po raz kolejny objęła patronatem przegląd dziecięcej twórczości „Książka czeka na przedszkolaka”, organizowanego przez Przedszkole Niepubliczne DOMmisia. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Marii Konopnickiej, wybranej przez Sejm Patronką Roku 2022.

W przeglądzie brało udział 5 przedszkoli z terenu Niska. Wszystkie książeczki były pięknie napisane i kolorowe. Dzieci chętnie prezentowały swoją twórczość, niejednokrotnie podkreślając je własnoręcznie przygotowanymi planszami i akcesoriami.

Na zakończenie przeglądu wszystkie przedszkolaki otrzymały od nas upominki, wśród których znalazły się biblioteczne maskotki. Książeczki napisane przez dzieci będzie można wypożyczyć w Oddziale dla Dzieci.

Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Niepublicznemu DOMmisia za zaproszenie do udziału w imprezie.