Zbiórka dla zwierzaków

Październik jest obchodzony jako miesiąc dobroci dla zwierząt. Z tej okazji zorganizowaliśmy zbiórkę dla potrzebujących zwierząt z Kociej Wyspy i Psiej Przystani. Zebraliśmy dużo rzeczy, które przynieśli nam ludzie kochający zwierzęta. Wśród darów były: suche i mokre karmy, przysmaki, koce, poduszki, zabawki, akcesoria dla zwierząt i wiele innych.

I dzisiaj udało nam się to wszystko zawieźć do zwierzaków. Było tego tyle, że nie zmieściło się do jednego samochodu! Ale koniec końców zapakowaliśmy się i wszystko dotarło na miejsce.

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy zdecydowali się wspomóc potrzebujące zwierzęta. Macie ogromne i piękne serca!

Serdeczne podziękowania chcemy też skierować do Pana Radosława Maziarza, Dyrektora Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”, który pomógł nam w przewiezieniu rzeczy. I przypominamy, że wszyscy podopieczni z Psiej Przystani i Kociej Wyspy czekają na swoje prawdziwe domy, które wypełnią radosnym merdaniem ogonków i cichym mruczeniem. Zachęcamy do ich poznania i adopcji.

Szczegóły znajdziecie pod podanymi adresami www: http://psiaprzystan.pl/i https://kociawyspa.org/.