Odwiedziny przedszkolaków

Mimo mroźnego poranka Oddział dla Dzieci odwiedziła dzisiaj dzielna grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola DOMmisia.

Maluchy porozmawiały z panią Anią o tym, jakie książki można znaleźć na bibliotecznych półkach oraz jak należy zachować się w bibliotece.

Przedszkolaki z uwagą wysłuchały książeczki „Wielka przygoda Jeżyka” i razem z głównym bohaterem przeżywały jego liczne przygody.

Dużo radości sprawiło też dzieciom samodzielne buszowanie wśród książek i przeglądanie z koleżankami i kolegami odkrytych skarbów. Maluchy obiecały, że jeszcze nieraz odwiedzą bibliotekę i będą poznawać nowe książki i mieszkających w nich bohaterów.

Na zakończenie spotkania dzieci przekazały pani Ani pięknie wykonaną laurkę, za co otrzymały cukierki.