Pszczółki w bibliotece

Oddział dla Dzieci odwiedziły dzisiaj dzieci z grup „Pszczółki” z Niepublicznego Przedszkola DomMISIA z ulic Sandomierskiej i Chopina.

Dzieci poznały ciekawe książki, jakie można znaleźć – i pożyczyć – w bibliotece, a także porozmawialiśmy o tym, jak należy zachować się w bibliotece. Obie grupy wysłuchały specjalnie dla nich przygotowanych bajek: młodsze poznały Misia Tulisia, który szukał kogoś, do kogo mógłby się przytulić; starsze dzieci usłyszały bajkę o niedźwiadku Oskarze, marzącego, aby w przyszłości zostać prawdziwym strażakiem.

Dużą radość sprawiło dzieciom samodzielne przeglądanie bibliotecznych półek, gdzie znajdowały bajeczki z ich ulubionymi bohaterami.

Na zakończenie pani Ania otrzymała od dzieci przepiękne laurki, za które odwdzięczyła się dając przedszkolakom słodkości.