Zwiedzanie biblioteki

W ciągu ostatnich dwóch tygodni przez Miejską Bibliotekę Publiczną przewinęło się mnóstwo małych czytelników, którzy przyszli zobaczyć nowy budynek naszej instytucji.

Zwiedzającymi były grupy dzieci z: dwóch Przedszkoli Niepublicznych DomMisia, z oddziałów przedszkolnych działających w niżańskich szkołach, a nawet ze Żłobka Miejskiego.

Mali czytelnicy zwiedzali wszystkie działy biblioteki, a także salę wystawienniczą oraz zapoznawali się z różnymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie spotkać można w bibliotece.

Każde ze spotkań było dynamiczne, pełne pytań od dzieci i zapewnień, że jeszcze nie raz wrócą do biblioteki.