Niżański Festiwal Kultury Łowieckiej – podsumowanie

Swoim stoiskiem podczas tegorocznego Niżańskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej mogła pochwalić się także nasza biblioteka. Dużym powodzeniem cieszył się kiermasz książek, a mnogość tytułów i różnorodna tematyka oferowanych książek spowodowała, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Z bezpłatnych porad weterynaryjnych skorzystało wielu chętnych. Pani weterynarz Martyna Rymanowska udzielała wszystkim zainteresowanym licznych wskazówek i informacji na temat profilaktyki zdrowia psich i kocich pupili.

Okazało się także, że wśród gości odwiedzających nasze stoisko było wielu miłośników zwierząt, którym nie jest obojętny los czworonogów. Do specjalnie przygotowanej skarbonki udało się zebrać 122 zł. Kwota ta w całości będzie przekazana na stalowowolskie schronisko.

Przygotowane były też atrakcje dla najmłodszych uczestników niżańskiego festiwalu. Warsztaty kreatywne, na których dzieci mogły samodzielnie przygotować oryginalne sówki w filcu cieszyły się niesłychaną popularnością.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.