Koncert Renaty Ślesickiej
W poniedziałek 11 maja w czasie trwającego Tygodnia Bibliotek gościem biblioteki była Renata Ślesicka – artystka, która zaczęła swoją muzyczną przygodę w 2023 roku.
Nie boi się ona balansować na krawędzi różnych gatunków muzycznych, a jej utwory cechują się dużą emocjonalnością. Artystka publikuje akustyczne wersje swoich utworów na mediach społecznościowych, a grono jej słuchaczy wciąż się powiększa. Debiutancki minialbum „16m2” wieńczy ostatnie 3 lata pracy.
W czasie kameralnego koncertu słuchacze mieli okazję wysłuchać m.in. utworów: „Midas”, „Plan matrymonialny”, „Co by było gdyby”, „Soft life”. Artystka poprzedziła utwory krótkimi wstępami, w których opowiadała genezę powstania każdego z nich, dzięki czemu słuchacze mieli okazję prześledzenia jej muzycznej kariery od samego początku.






