Jesteśmy w gronie laureatów!
Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu „Re-Animuj się!” organizowanego przez Stowarzyszenie LABIB. Do udziału w 11. edycji konkursu zgłosiło się 148 bibliotek z całej Polski. Nagrody – warsztaty prowadzone przez Ambasadorów LABiB – trafią do 14 bibliotek, których zgłoszenia otrzymały najwyższą liczbę punktów.
My widzimy się z Ewą Ciotuchną i Julią Jandą – Wilk na warsztatach „Opowieści, które leczą. Literatura jako narzędzie refleksji i odporności psychicznej”.
Szczegóły wkrótce.



