Pan Poeta Show – warsztaty z bajkopisarzem

1 kwietnia Miejską Bibliotekę Publiczną w Nisku odwiedził Pan Poeta. Autor kolorowych opowieści o skrzydlatych bohaterach w zabawny i lekki sposób przemycił ważne prawdy życiowe. Dzieci dowiedziały się, jak ważna jest samoakceptacja i przyjaźń, oraz że nie warto ślepo podążać za trendami i modą.

Głośne czytanie bajek z ptako-pacynkami oraz kreatywne zabawy w formie warsztatów bardzo przypadły do gustu przedszkolakom, które reagowały bardzo entuzjastycznie i żywiołowo.

A tak mówi sam o sobie: Jestem największym, bo prawie dwumetrowym, bajkopisarzem. Wydałem sześć rymowanych picturebooków i z każdym wydaniem podnoszę ich jakość. Ale nie tylko ich. Zależy mi też na jakości spotkań autorskich dla dzieci, więc na każde Pan Poeta Show przygotowuję zabawy, pacynki z bajek, muszkę, okulary i koszulę. Dzieci muszą być zachwycone. Jako tata codziennie dbam o polepszenie relacji z moimi dziećmi, by im i mnie po prostu było lepiej. Doceniam również osoby, książki i przedmioty, które podnoszą jakość naszego codziennego życia. I o tym wszystkim prowadzę bloga. Jakość oceniam także w konkursach, jako juror. Szczerze uwielbiam to zajęcie.

(Źródło: https://panpoeta.pl)