Kluby

Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na spotkania działającego przy bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki. Grupa spotyka się raz w miesiącu i rozmawia o książkach, dostarczanych przez Instytut Książki. Informacje o kolejnych spotkaniach umieszczane są na stronie internetowej i na plakatach w bibliotece.

Klub Kryminalny

Zapraszamy na spotkania Klubu Kryminalnego, w czasie których rozmawiamy o książkach, filmach i serialach kryminalnych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, a informacje ogłaszane są na stronie internetowej oraz Facebooku.

Klub Małego Rękodzielnika

To zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach, które chcą rozwijać swoje zainteresowania różnego rodzaju pracami manualnymi. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Klub ludzi z pasją

To otwarte spotkania, na których swoje zainteresowania i umiejętności prezentują lokalni artyści i pasjonaci, chcący podzielić się z szerszym gronem swoimi zainteresowaniami i osiągnięciami. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, a informacje o nich umieszczane są na stronie www i social mediach biblioteki.

Klub Rękodzieła Artystycznego

Spotkania dla osób dorosłych, zainteresowanych i wykonujących różnego rodzaju prace manualne dowolną techniką. Spotkania odbywają się co tydzień w czwartek o godzinie 16:00.


Kółko Robótek Ręcznych

W latach 2017–2019 w bibliotece działało Kółko Robótek Ręcznych. Spotkania odbywały się co środę w godzinach 14.00-16.00.

Dyskusyjny Klub Filmowy

W latach 2016–2017 przy bibliotece działał Klub Filmowy. Spotkania odbywały się raz w miesiącu.

W czasie działania klubu omówiono następujące filmy:

21 gramów, Pogorzelisko, Wiosna, lato, jesień, zima… i wiosna, Holiday, Zjawa, Jabłka Adama, Miasto gniewu, Wiek Adeline, Pusty dom, Ucieczka z Sobiboru, Praktykant, System, Po prostu przyjaźń, Toni Erdmann, Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Piknik pod Wiszącą Skałą, Grand Budapest Hotel, Szklana Pułapka.

Klub Kubusia Puchatka

W latach 2011-2017 działał Klub Kubusia Puchatka. Prowadzone były zajęcia edukacyjne dla najmłodszych czytelników w każdy piątek od godziny 16.00 do 17.00.

WordPress PopUp Plugin