Kluby

Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na spotkania działającego przy bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki. Grupa spotyka się raz w miesiącu i rozmawia o książkach, dostarczanych przez Instytut Książki. Informacje o kolejnych spotkaniach umieszczane są na stronie internetowej i na plakatach w bibliotece.

Klub Kryminalny

Zapraszamy na spotkania Klubu Kryminalnego, w czasie których rozmawiamy o książkach, filmach i serialach kryminalnych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, a informacje ogłaszane są na stronie internetowej oraz Facebooku.

Klub Małego Rękodzielnika

To zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach, które chcą rozwijać swoje zainteresowania różnego rodzaju pracami manualnymi. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Klub ludzi z pasją

To otwarte spotkania, na których swoje zainteresowania i umiejętności prezentują lokalni artyści i pasjonaci, chcący podzielić się z szerszym gronem swoimi zainteresowaniami i osiągnięciami. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, a informacje o nich umieszczane są na stronie www i social mediach biblioteki.

Klub Rękodzieła Artystycznego

Spotkania dla osób dorosłych, zainteresowanych i wykonujących różnego rodzaju prace manualne dowolną techniką. Spotkania odbywają się co tydzień w czwartek o godzinie 16:00.


Kółko Robótek Ręcznych

W latach 2017–2019 w bibliotece działało Kółko Robótek Ręcznych. Spotkania odbywały się co środę w godzinach 14.00-16.00.

Dyskusyjny Klub Filmowy

W latach 2016–2017 przy bibliotece działał Klub Filmowy. Spotkania odbywały się raz w miesiącu.

W czasie działania klubu omówiono następujące filmy:

21 gramów, Pogorzelisko, Wiosna, lato, jesień, zima… i wiosna, Holiday, Zjawa, Jabłka Adama, Miasto gniewu, Wiek Adeline, Pusty dom, Ucieczka z Sobiboru, Praktykant, System, Po prostu przyjaźń, Toni Erdmann, Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Piknik pod Wiszącą Skałą, Grand Budapest Hotel, Szklana Pułapka.

Klub Kubusia Puchatka

W latach 2011-2017 działał Klub Kubusia Puchatka. Prowadzone były zajęcia edukacyjne dla najmłodszych czytelników w każdy piątek od godziny 16.00 do 17.00.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.