„Ferioteka” – podsumowanie zajęć

W czwartek zakończyły się organizowane u nas zajęcia feryjne dla dzieci. W ich czasie mali uczestnicy mieli okazję w interesujący i kreatywny sposób spędzić czas wolny. Podczas „Ferioteki” odbywały się zajęcia literackie, plastyczne, artystyczne i rozrywkowe.

W pierwszym tygodniu stworzyliśmy zimowe pejzaże (chociaż za oknem czuć już było wiosnę!), świętowaliśmy Dzień Kota, a także poznawaliśmy tajniki makramy i wyplataliśmy breloczki ze swoim imieniem.

Drugi tydzień był równie intensywny. Zaczęliśmy drobne przygotowania do świąt wielkanocnych i zrobiliśmy wielkanocne kurczaczki. Poczuliśmy też trochę lata kiedy to podczas warsztatów z robienia świec żelowych ozdobiliśmy nasze prace kilkoma małymi muszelkami. A ostatniego dnia zajęć poszliśmy do kina obejrzeć bajkę „Sing 2”.

A między tymi wszystkimi zajęciami znaleźliśmy czas na granie w gry planszowe i ruchowe, układaliśmy puzzle, próbowaliśmy swoich sił w różnego rodzaju kalamburach i konkursach. To był naprawdę wesoło i przyjemnie spędzony czas!