Strefa dobrej zabawy

Filia w Nowosielcu już po raz kolejny włączyła się w organizowanie zajęć dla dzieci, które chciały ciekawie spędzić sierpień. Nasze spotkania odbywały się we wtorki, środy i czwartki w godzinach przedpołudniowych.

Uczestnicy mieli okazję twórczo i ciekawie spędzić wolny czas, poznać różne techniki plastyczne, poszerzyć swoją wiedzę z literatury, bawić się przy grach planszowych, logicznych, internetowych oraz nawiązać nowe przyjaźnie.

Owocem naszych spotkań artystycznych były przepiękne letnie kwiaty z krepiny, widokówki wakacyjne z kamyków przywiezionych z wyjazdów w góry i z nad morza, śmieszne zwierzęta z papierowych talerzyków, plasteliny a także wykonane farbami witrażowymi.

Świetnie bawiliśmy się przy tworzeniu hoteli dla owadów i lasu w miniaturze. Wymagało to od nas wyprawy do pobliskiego lasu oraz przeczesania własnych ogródków i sadów w poszukiwaniu szyszek, patyków, traw, kory, kamyków itp. Gotowe już hotele  dzieci zabrały ze sobą i mamy nadzieję, że zwabią do sadów i ogrodów pożyteczne owady oraz pomogą im przetrwać chłodniejsze dni.

Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy wszystkich chętnych za rok!