Spotkanie z Ewą Cielesz

W dniu 16 maja 2019 r. Miejską Bibliotekę Publiczną w Nisku odwiedziła pisarka z Warszawy, pani Ewa Cielesz, która była gościem spotkania autorskiego, zorganizowanego przez Dyskusyjny Klub Książki, działający przy bibliotece.

Pani Cielesz opowiadała o książkach, które napisała: ”Niskich drzewach”, ”Słońce umiera i tańczy”, ”Szepty stepowe” oraz trylogii “Córka cieni”. Autorka opowiadała o tym, skąd czerpie inspirację do swoich książek, o planach na następne powieści, które już kiełkują jej w głowie, a także o zabawnych sytuacjach, jakie spotykają ją na spotkaniach autorskich. Wspominała też o swoich czytelnikach oraz ich wpływie na jej twórczość i życie.

Pani Cielesz opowiedziała też o swoich innych zajęciach, m.in. o pracy reżysera i scenarzysty teatralnego. Prowadzi kilka amatorskich grup teatralnych, z którymi stale współpracuje i odnosi sukcesy na scenie.

Spotkanie autorskie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze. Autorka szybko nawiązała kontakt ze słuchaczami, opowiadając liczne anegdoty ze swojego życia prywatnego i zawodowego.